sale treningowe

Na Uniwerku znajdują się dwie komfortowe sale treningowe oraz zaplecze socjalne.

Istnieje możliwość indywidualnego wynajmu sal.

a-2.JPG

 

SALA LUSTRZANA – wyłożona jest miękką wykładziną, a na dłuższej ścianie wisi cały szereg luster. Pozwala to na kontrolowanie nie tylko psich, ale i własnych ruchów podczas treningu (co jest niezwykle istotne w trakcie szlifowania detali sportowego posłuszeństwa). To właśnie na tej sali odbywa się większość treningów, dlatego wyposarzona jest ona dodatkowo w sprzęt do obedience, zabawki treningowe oraz akcesoria do zabaw węchowych.

lokal-4.JPG

 

STREFA FIT – znajdująca się w sali wykładowej. Wyposażona jest w zróżnicowany sprzęt treningowy – od półkul sensorycznych, przez piłki fitness aż po profesjonalną psią bieżnie – dog pacer. To idealne miejsce do spędzania jesiennych i zimowych wieczorów na szlifowaniu psiej kondycji i świadomości ciała – zarówno pod okiem trenera jak i samemu. – strefa fit aktualnie jest nieczynna, jednak na bieżąco można korzystać z bieżni, a ćwiczenia dogfitness na pełnym sprzęcie odbywają się na sali lustrzanej. 

fitnessala.JPG

 

SALA WYKŁADOWA – miejsce, w ktorym odbywają się nasze zajęcia teoretyczne, wyposarzona w rzutnik i 15 miejsc siedzących. Znajduje się ona w bezpośrednim połączeniu z zapleczem socjalnym. Aktualnie sala wykładowa jest nieczynna.