obedience

Obedience czyli sportowe posłuszeństwo. Sport, który skradł całkowicie moje serce i gwarantuje, że to samo zrobi z Twoim, jeśli tylko dasz mu szansę. 

Połączenie szybkości z precyzją, dyscypliny z samodzielnością i przede wszystkim dystynkcji z rozrywką – czy nie brzmi to intrygująco? Wbrew pozorom właśnie takie jest obedience – a żeby się o tym przekonać, koniecznie trzeba tego spróbować.

A poza świetną zabawą, zegarmistrzowskim szlifowaniem detali, nauką pokory i cierpliwości w trakcie przygotowań do startów, obedience świetnie sprawdza się jako fundament do innych sportow i… życia! Więc nawet, jeśli nie planujesz zostać wielkim sportowcem, ale chcesz w fajny, aktywny sposób spędzać czas ze swoim psem, budując relację i poprawiając Waszą komunikację – to właśnie znalazłeś na to idealny sposób!

IMG_0266

Ze względu na to, z jakimi psami zaczęłam swoją przygodę,  w obedience pracuje bardzo często z mało typowymi do sportu rasami i całą rzeszą mixów z adopcji. I nie chodzi tu o szumne hasła “obedience jest dla każdego”, a realne podejście do sprawy i dawanie z siebie wszystkiego na miarę konkretnej pary. Bo dopiero znając swoje ograniczenia możemy je przeskoczyć… zresztą, nie każdy musi wygrać mistrzostwa świata, ale każdy może zostać mistrzem we własnej rzeczywistości! 

WARSZTATY OBEDIENCE: 26.12.2021 – link do wydarzenia –

OTWARTE GRUPOWE TRENINGI OBEDIENCE (dla par przygotowujących się do zawodów i egzaminów):

Info wkrótce

Indywidualny trening obedience:

  • pojedyncze spotkanie
  • czas trwania ok 50minut-1h
  • sam wybierasz termin!
  • trening na placu szkoleniowym (Kurdwanów) lub uzgodnionej lokalizacji.
  • cena, jeszcze do końca roku: 120zł

Nie jesteś z Krakowa? Nie szkodzi – prowadzę też KONSULTACJE ON-LINE!!!

Advertisement